30 вер. 2019

В Оленівському НВК відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це потужний інформаційний центр сьогодення. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході.
28 вер. 2019

"Здоров*я кожної людини - це його багатство"

З метою пропаганди здорового способу життя з 24 вересня по 28 вересня 2018 року в Оленівському НВК проводився Тиждень фізичної культури і спорту,девізом якого було гасло: «Здоров'я кожної людини – це його багатство».
12 вер. 2019

Сято квітів

У середині ХХ століття вважалося непристойним висловлювати почуття словами, і на допомогу приходили ... квіти! Дійсно, кожна квітка щось символізує.
1 вер. 2019

Back to school!School is cool!

Адміністрація Оленівського НВК щиро вітає з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
1 вер. 2019

День Знань

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.