12 черв. 2020

Наказ про зарахування здобувачів освіти до 1 класу ліцею у 2021 -2022 навчальному році

15 трав. 2020

Оголошення!

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!!
20 квіт. 2020

Онлайн-уроки для 1-4 класів: розклад, теми уроків та список каналів

28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт покриває всі класи.
20 квіт. 2020

Положення про внутрішню систему якості освіти Оленівського НВК

4 квіт. 2020

Увага!

Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»
25 бер. 2020

Про роботу закладу освіти у період карантину
22 бер. 2020

Підвищення кваліфікації для вчителів

17 бер. 2020

Чим зайняти дитину вдома під час карантину

Чим зайняти дитину вдома під час карантину. Поради психологів
13 бер. 2020

Коронавірус.Симптоми та профілактика

Коронавірус.Симптоми та профілактика. Коронавірус – родина распіраторних вірусів, що можуть спричинити від звичайної застуди до тяжкого респіраторного захворювання. Захворювання, яке викликав китайський коронавірус, називається COVID-19. Він спалахнув на рибному ринку в китайському місті Ухань провінції Хубей.
13 бер. 2020

Оголошення!

До уваги батьків та учнів!