29 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху та Тиждень безпеки дитини

Щороку в травні у школі та дошкільному підрозділі проводяться Тиждень безпеки дорожнього руху та Тиждень безпеки дитини.
20 трав. 2022

Щодо порядку дій у разі загроз або надзвичайних ситуацій

Пам*ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об*єкта,вибухонебезпечного предмету
19 трав. 2022

Всесвітній день вишиванки

Я встану рано-вранці, на світанку, Як спалахне на квіточці роса. Вдягну найкращу в світі вишиванку І оживе, засвітиться краса.
16 трав. 2022

Флешмоб «Благородне серце Вінниччини разом з ЗСУ»

Україна зараз переживає нелегкі часи, наші захисники та захисниці борються з окупантом, тому їм як ніколи важлива допомога з тилу.
12 трав. 2022

«Веселі козачата» стали лауреатами обласного заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

«Веселі козачата»- рій молодшої вікової групи, який почав існувати з вересня 2021 року. До його складу входять учні 4 класу та одна учениця 3 класу. Рій має девіз, пісню, емблему. Очолює його ройовий – Новіцький Нікіта, учень 4 класу. Координує педагог-організатор Тетяна Анатоліївна Безугла.
10 трав. 2022

День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Ми свято шануємо пам’ять усіх, Хто власним життям нашу юність зберіг, Хто впав за свободу у грізну годину, За землю священну, за Україну!
10 трав. 2022

Онлайн - конкурс дитячих малюнків "Країна моїх прав"

Онлайн - конкурс дитячих малюнків " Країна моїх прав"
9 трав. 2022

День Європи

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи.
4 трав. 2022

Рій ліцею "Веселі козачата" взяв участь у онлайн- грі "Сокіл" ( "Джура")

4 трав. 2022

Європейський STEM-тиждень - 2022

Ні дистанційна форма навчання, ані періодичні звуки сирени не завадили учням КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом" разом із вчителькою фізики Михайляк Оленою Петрівною, взяти участь у Європейському STEM – тижневі, ініційованому Інститутом модернізації змісту освіти.