22 січ. 2020

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
13 груд. 2019

Вітаємо з перемогою!

Лідер учнівського самоврядування Аксакова Дарина посіла перше місце у фотоконкурсі "Миттєвості сімейного щастя". Вітаємо !
2 груд. 2019

"Моя гордість - Україна"!

2 грудня класним керівником 7 класу Нечипорук Ю. В. разом із учнівським колективом була проведена відкрита виховна година на тему: "Моя гордість - Україна!"
28 лист. 2019

"Здоров*я кожної людини - це його багатство"

З метою пропаганди здорового способу життя з 24 вересня по 28 вересня 2018 року в Оленівському НВК проводився Тиждень фізичної культури і спорту,девізом якого було гасло: «Здоров'я кожної людини – це його багатство».
7 лист. 2019

День української писемності та мови в Оленівському НВК

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день ушанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.
3 лист. 2019

План заходів Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІст.ДНЗ щодо покращення результатів ЗНО у 2019 році:

План заходів Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІст. щодо покращення результатів ЗНО у 2019 році
3 лист. 2019

В Оленівському НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відзначили 100-літній ювілей від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

В календарі знаменних дат є чимало свят. Та однією з найвагоміших дат є 28 вересня, коли весь освітній простір відзначав 100-літній ювілей від дня народження відомого педагога, вченого, письменника, Учителя з великої літери, який завжди знав, як навчати, як зацікавити, що треба вміти педагогу, щоб його розуміли діти — Василя Олександровича Сухомлинського, перу якого належать сорок одна книга, більше шістсот статей, майже тисяча двісті художніх творів — оповідань, притч, казок.
18 жовт. 2019

“Ти пам’ятай, ніколи не забудь…"

18 жовтня 2018 р. у стiнах Оленiвського НВК вiдбулась вiдкрита виховна година учнiв 7 класу до Дня визволення України від фашистських загарбників “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…”
14 жовт. 2019

English is everywhere

Середина жовтня в Оленівському НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ видалася надзвичайною. Чому? Тому, що учні інформували, інсценували, розважали, фотографували. В НВК проходив тиждень англійської мови.
3 жовт. 2019

Екскурсія до військової частини

Aпогеєм вивчення предмету Зaхисту Вітчизни є нaвчaльно – польові збори. Головною метою проведення навчально-польових зборів є закріплення знань, умінь і практичних навиків набутих учнями під чaс занять з предмета тa підвищення рівня підготовки учнів-юнків до служби в Збройних силах України.