2 трав. 2022

Тиждень психології

З 25 по 29 квітня 2022 року в КЗ "Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом" пройшов Тиждень психології, спрямований на покращення емоційного стану учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану
2 трав. 2022

Оголошення!

Психологічною службою ліцею ведеться консультаційна робота для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану з метою збереження психічного здоров*я, дотримання емоційного балансу, зняття стресу, тривоги та агресії.
27 квіт. 2022

Порядок зарахування до 1 класу

Сьогодні,27 квітня, у Комунальному закладі " Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом" стартує прийом заяв на зарахування дітей до першого класу.
27 квіт. 2022

Дошкільникам та їх батькам про безпеку

"Про правила безпечної поведінки дошкільників та їх батьків з вибухонебезпечними предметами"
24 лют. 2022

Увага!Оголошення!

З 24 лютого 2022 року учні 1 -11 класів навчаються дистанційно
29 січ. 2022

День пам’яті Героїв Крут

Щороку 29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут.
21 січ. 2022

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

"Про Правила поведінки громадян на залізничному транспорті"
30 груд. 2021

Новорічні свята в ліцеї

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподівА Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду.
10 груд. 2021

Ми за світ без насильства

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Комунальному закладі «Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом» пройшла Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
6 груд. 2021

Міжнародний день волонтера

З 1985 року 5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера.