3 груд. 2021

Тиждень доброчесності

З 29 листопада по 3 грудня в Оленівському ліцеї проходив загальноукраїнський “Тиждень доброчесності”.
30 лист. 2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
29 лист. 2021

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
12 лист. 2021

День української писемності і мови:вшануймо мову

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови.
3 лист. 2021

Акція «Нарру Гав для Сірка»

Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними.
29 жовт. 2021

Засідання творчої групи ліцею "Методична майстерня"

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
28 жовт. 2021

Педагогічна рада

"Вдосконалення освітнього процесу шляхом аналітичної діяльності педколективу та продукування ідей щодо підвищення результативності навчання"
27 жовт. 2021

Які шляхи підвищення шкільної мотивації учнів та причини її спаду?

На ці та інші питання намагалися знайти відповідь учителі Оленівського ліцею під час психолого-педагогічного семінару «Психолого-педагогічні основи підвищення якості освітнього процесу
14 жовт. 2021

День захисника України та День козацтва

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.
1 жовт. 2021

День вчителя

Хай радість приносить кожний дзвінок, Що кличе у затишний клас на урок. Хай в серці гордість за учнів бринить, Предмет Ваш з цікавістю кожен хай вчить! Натхнення безмежного Вам у цій справі, Хай будні робочі будуть яскраві. Здоров’я міцного та мрій розмаїття, Діяльність хай Ваша триває століття!