29 вер. 2021

«Бабин Яр – це наша незагойна рана…»

Україну в ХХ столітті спіткало чимало страшних подій, серед яких і трагедія Бабиного Яру. 29 вересня в Україні та світі відзначили 80-ті роковини масових розстрілів у Києві. Ця подія залишається однією з найтемніших сторінок історії нашої держави.
21 вер. 2021

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.
17 вер. 2021

Як створити недискримінаційне середовище в школі: ПОКРОКОВА ІНСТРУЦІЯ ДЛЯ ДИРЕКТОРА

17 вер. 2021

Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи

Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз.
17 вер. 2021

Оленівські школярі взяли участь у Всесвітньому дні прибирання

17 вересня 2021 р. учні ліцею взяли участь у Всесвітньому дні прибирання.
16 вер. 2021

Вибори голови учнівського самоврядування

16 вересня у КЗ «Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом» відбулися вибори голови учнівського самоврядування.
31 серп. 2021

Знову до школи: як підготувати дитину психологічно

Поради, як правильно налаштуватись на робочий ритм, щоб уникнути проблем у навчальному році
18 черв. 2021

Звіт директора ліцею за 2020-2021 н.р.

Звіт директора ліцею
10 черв. 2021

Наказ про переведення учнів на наступний рік навчання

Наказ