1 черв. 2021

НЕХАЙ КОЖНА ДИТИНА БУДЕ ЩАСЛИВОЮ!

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.
31 трав. 2021

Наказ про зарахування здобувачів освіти до 1 класу ліцею у 2021 -2022 навчальному році

25 трав. 2021

Про здоров’я дбаємо - безпеку вивчаємо

Народна мудрість говорить: «Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини». Саме тому проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності залишається актуальною й понині. Виникає необхідність, починаючи з шкільного віку, навчати дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, особистої безпеки та безпеки навколишніх.
15 бер. 2021

Результати вибору підручників для 4 та 8 класу

Результати вибору підручників
4 лют. 2021

"Онлайн - синергія для найкращого інтернету"

Оленівський НВК долучився до Всеукраїнського онлайн уроку "Онлайн-синергія для найкращого інтернету" з нагоди Дня безпечного Інтернету 2021!
30 груд. 2020

Вибір підручників

Результати вибору електронних версій оригінал - макетів підручників для 4 класу закладів загальної середньої освіти
15 лист. 2020

Оголошення!

З 16.11 по 27.11 продовжується навчання учнів 5-11класів з використанням дистанційних технологій
30 жовт. 2020

Увага!

ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ УЧНІВ, ЯКІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗДОБУТТЯ ПОЧАТКОВОЇ ТА БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2019-2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
19 вер. 2020

Всесвітній День Прибирання

Про проведення щорічної міжнародної екологічної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні ГО ВМР «ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН» (Let’s do it Ukraine).
1 вер. 2020

З Днем Знань!

Шановні батьки! З 01.09.2020 відновиться робота Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ